Menu
Váš košík

Florbalová hokejka MPS BLACK HAWK

Florbalová hokejka MPS Black Hawk  je novinkou od značky MPS z kolekcie vytvorenej pre sezónu 19/20. Hokejka je vyrobená z karbónového a kompozitného materiálu, vďaka čomu je ľahká ale zároveň si zachováva svoju pevnosť. Shaft je osadený čepeľou Shoot. Hokejka je certifikovaná, čo z nej robí výbornú voľbu ako pre začiatočníkov tak aj pre profesionálnych hráčov.


Čepeľ MPS Shoot

Certifikovaná čepeľ od značky MPS, ktorá je predzahnutá a konkávna. Čepeľ je ideálna pre hráčov strieľajúcich ťahom alebo švihom. Je vyrobená z Polyetylénového materiálu, čo z nej robí stredne tvrdú čepeľ. 


Omotávka MPS BH Match

Na florbalke je namotaná omotávka MPS BH Match. Táto omotávka je vyrobená kvalitného protišmykového a pot absorbujúceho materiálu. 


Komu odporúčame túto hokejku?

Jedná sa o veľmi kvalitnú hokejku určenú pre hráčov, ktorí radi streľajú švihom a ťahom spoza tela, pretože loptička veľmi dobre sedí na čepeli.


Jedná sa o hokejku s vynikajúcim pomerom cena - kvalita, ktorú určite odporúčame nielen začínajúcim hráčom, ale aj profesionálom.


Shaft s tvrdosťou 26 mm je vhodný pre hráčov s hmotnosťou od 75 kg do 90 kg.


Hokejku odporúčame hráčom s výškou od 170 cm až 180 cm (96cm); 180 cm až 190 cm (100cm).Hokejka je certifikovaná medzinárodnou florbalovou federáciou IFF a je s ňou možné hrať všetky súťaže organizované SZFB.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie