Menu
Váš košík

TREZETA Hurricane Evo Low Wp dark grey/blue

TREZETA Hurricane Evo Low Wp dark grey/blue
Novinka -17 %
TREZETA Hurricane Evo Low Wp dark grey/blue
  • Dostupnosť: Skladom
  • Model: Hurricane Evo Low Wp
  • SKU: 10722165
118,00€
98,00€
Bez DPH: 81,67€

Dostupné možnosti

Pánska obuv značky Trezeta. Turistické topánky sú ideálne na turistiku a via ferraty. Trezeta obuv je navrhnutá tak, aby bez problémov čelila technickým chodníkom a mnohým rôznym terénom. Odolný semišový zvršok, priliehavý strih a praktický systém šnurovania robí z týchto trekkových topánok všestrannú obuv na Vaše turistické dobrodružstvá. Obuv na turistiku sú vybavené vodeodolnou membránou pre vynikajúcu ochranu pred živlami. 


Obuv na trek sú na špičke a členku dodatočne vystužené, čím ponúkajú ešte väčšiu bočnú stabilitu. So zvrškom je spojená membrána Water Stopper, exkluzívna pre Trezetu, ktorá podporuje vytvorenie dokonalej vnútornej klímy a vytvára účinnú bariéru proti prenikaniu vody a vonkajších prvkov. Šnurovanie topánok do hôr je navrhnuté tak, aby bolo ergonomické a odolávalo dlhým aktivitám bez častého nastavovania. Blok podrážky sa skladá z mikroporézneho klinu, stabilného, ​otrasy absorbujúceho a technického materiálu, ktorý je navrhnutý tak, aby vydržal dlho aj pri zdolávaní náročných trás. Podrážka Vibram® Winkler Evo zo špeciálnej lepivej zmesi má špecifický dizajn s výstupkami. Sú vyvinuté tak, aby poskytovali ideálnu priľnavosť na každom povrchu, dokonca aj na blatistom a klzkom povrchu.


Detaily produktu:


odolný semišový zvršok

priliehavý strih dobre obopne nohu

spevnená špička a oblasť členka

viazanie na šnúrky

membrána Water Stopper

podrážka Vibram absorbuje nárazy

výborná priľnavosť aj vďaka výstupkom na podrážke

vhodná na rôzne terény

turistická obuv na technické chodníky a via ferraty


Materiál:

zvršok: koža, textil

vnútro: textil

podrážka: Vibram

Technológie


 


VIBRAM® WINKLER EVO - Podrážka Vibram® Winkler Evo je gumená podrážka so zmesou materiálu Vibram® TREK v klasickom Winkler dizajne. Charakteristická je vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu a vynikajúcou priľnavosťou na rôznych povrchoch.

 


Water Stopper - Vodeodolná polyuretánová membrána chráni a udržuje nohy v suchu. Jej vysoké transportné vlastnosti sú zárukou výkonu aj pri prechode cez potok, po mokrej a zablatenej zemi. Water Stopper znamená vodotesnosť a zároveň pohodlie. Pretože je voda odpudzovaná smerom von, môže vlhkosť z topánky voľne unikať, pričom nohy môžu dýchať.


Skladá sa z 3 vrstiev:


• vonkajšia vrstva - chráni proti oderu


• stredná vrstva - membrána


• vnútorná vrstva - priedušná sieťovina

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie