Menu
Váš košík

Blizzard dámske merino tričko viva long sleeve

Blizzard dámske merino tričko viva long sleeve
-14 %
Blizzard dámske merino tričko viva long sleeve
  • Dostupnosť: Skladom
  • Model: 190076
  • SKU: 190076
64,00€
55,00€
Bez DPH: 45,83€

Dostupné možnosti

Tento funkčný top BLIZZARD Merino s dlhým rukávom je vyrobený v Českej republike pomocou najnovšej technológie mapovania tela. Anatomický strih tohto produktu sa prispôsobuje rozmerom a svalovým špecifikám ľudského tela s ohľadom na rozdiely v mužskej a ženskej postave.

Detailný strih a funkčné zóny podporujú rôzne telesné funkcie a problematické partie tak, aby celý produkt perfektne sedel a zároveň prinášal vysoký užívateľský komfort a skvelý pocit pri nosení.

To všetko je umocnené použitím plochých švov a vhodnej štruktúry úpletu.

Kvalitná Merino vlna progresívne zvyšuje funkčnosť každého odevu a prináša vynikajúce termoizolačné, potláčajúce pachy a antibakteriálne vlastnosti. Pomáha udržiavať prirodzenú a vyváženú mikroklímu pokožky.

Funkčné 3D, vetracie, vystužené a extra strečové zóny slúžia na čo najlepšie prispôsobenie zvršku, potrebám jednotlivých svalových skupín a rôznym typom stavby.

Softair – Vďaka svojej elastickej multifilnej konštrukcii ponúka hladký dotyk, mimoriadnu priedušnosť na princípe kapilárneho pôsobenia a vzduchové vrecká, ktoré sa tvoria medzi vláknami, poskytujú odevu tepelnú kontrolu.

Logo NoWet – Špeciálny spôsob pletenia vytvára štruktúru, ktorá zvýrazňuje prirodzené vlastnosti materiálov. Tento dômyselný typ úpletovej konštrukcie pomáha rýchlo odvádzať nežiaducu vlhkosť, avšak s dôrazom na jednotlivé časti tela.

Body mapping systém - poskytuje optimálne prispôsobenie a pomáha udržiavať ideálnu telesnú a svalovú teplotu.Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie