Menu
Váš košík

Blog RSS Feed

04 máj Tipy na výlet - Preskúmajte Pieniny z plte alebo na bicykli
Rado 0 96
Tipy na výlet - Preskúmajte Pieniny z plte alebo na bicykli Jarné počasie už nám ponúka otvorené dvere do sveta prírody a športu, a preto pre vás vyberáme zaujímavé miesto, ktoré je svojou faunou a flórou jednou z najkrajších v Európe. Prírodná rezer..
01 mar Najlepšie športové termoprádlo na svete je z Nórska - BRYNJE
Rado 0 112
ZAHREJE, OCHLADÍ, ODVÁDZA POT, IZOLUJE..ODKIAĽ POCHÁDZA? Písal sa rok 1887 a v nórskom Lavriku bol založený rodinný podnik, v ktorom vyvinuli prvé oblečenie, ktoré sa pýši so sieťovinovou konštrukciou, ktorá spĺňa množstvo požiadaviek.Ako prví testov..
17 jan Tipy na výlet - najkrajší vrch Slovenska?
Rado 1 202
Veľký Rozsutec Veľký Rozsutec - 1 610 m n. m sa nachádza v severovýchodnej časti Slovenska hlavného hrebeňa Krivánskej Malej Fatry. Je to dominanta celého okolia a je často nazývaný najkrajší vrch Slovenska hlavne vďaka svojej forme a výške. Výstup n..
17 jan Softshell materiály
Rado 0 155
Softshell materiályMateriál pre outdoor aktivity či pobyt v prírode.pružnýpriedušný chráni pred vetrom a vlhkosťouSvojou univerzálnosťou si tento materiál rýchlo našiel svojich obľúbencov medzi turistami a milovníkmi prírody. Väčšina výrobkov z tohto..
14 jan Svetová membrána
Rado 0 562
SVETOVÁ MEMBRÁNA GORE-TEXObjav materiálu GORE-TEX bol náhodný a prevratný, rok siaha do obdobia 1938, kedy bol v spoločnosti DuPont  nazvaný materiál PTFE,neskôr sa premenoval na značku Teflon.Po niekoľkoročnom výskume sa podarilo synovi vynálezcu Ro..
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)