Menu
Váš košík

Pracie prostriedky a ošetrenie obuvi

FELDTEN impregnačný prací prípravok WASH-IN PROOF 500ml
-19 %
Značka: Feldten Model: WASH-IN PROOF
Vysoko účinný impregnačný prací prostriedok vytvárajúci na odeve ultra tenký neviditeľný ochranný film, ktorý obnovuje vode odpudivosť a zachováva priedušnosť. Je ideálny pre materiály Softshell, Gore-Tex ® , DryFit ® , Sympatex ®,  CoolMax ® , Thinsulate a zmiešané tkaniny. Tento prostriedok m..
15,95€ 12,90€ Bez DPH:10,75€
Značka: HAVEN Model: haven tech proof
Haven impregnácia TECHPROOF 200mlNeobsahuje chemikálie, takže je šetrná k prírode a k materiálu.ochrana pred lepením nečistôt oblečenie až 10x rýchlejšie schne po daždipriedušnosť ošetreného materiálu nemenízvyšuje odolnosť voči premočeniu chráni pred UV žiarenímjedno nanesenie impregnácie..
14,95€ Bez DPH:12,46€
Značka: SIGAL Model: active outdoor
Impregnácia Sigal, model Active Outdoor  200mlošetrujúca a ochranná zmes so zvýšeným obsahom FC – chemikálií, ktoré obmedzujú prenikanie vlhkosti do štruktúry materiálu, univerzálna ochrana proti vlhkosti a nečistotám, vhodná na membrány typu Gore-tex, Sympatex, na outdoorové vybavenie – b..
5,00€ Bez DPH:4,17€
Značka: TOKO Model: textile Wash
Prací prostriedok Toko Eco Textile Wash 250mlEkologický špeciálny prací prostriedok pre kvalitné športové oblečenie a oblečenie na voľný časOptimálne pre priedušné a ďalšie textilné tkaninyobnovuje optimálnu funkčnosť textílií s membránou (napr. GORE-TEX),šetrné a dôkladné čistenie vďaka starostlivo..
10,90€ Bez DPH:9,08€
Značka: TOKO Model: SHOE PROOF & CARE
Impregnačný prostriedok TOKO SHOE PROOF CARE 250mlekologická impregnácia pre športovú, turistickú a voľnočasovú obuv zo zmesi koža/textilchráni vodu a textil voči vodezachováva priedušnosť moderných membránových textílií napr. GORE-TEXpredlžuje životnosť obuvivďaka rozprašovaču je nanášanie ľahké a ..
9,95€ Bez DPH:8,29€
Značka: TOKO Model: eco proff care
Impregnácia Toko Shoe Proof Care 500 mlekologická impregnácia pre športovú, turistickú a voľnočasovú obuv zo zmesi koža/ textilzabezpečuje odolnosť kože a textílie voči vode a nečistotámšpeciálne zloženie zachováva obuv pružnú ošetruje zvršok obuvipredlžuje životnosť obuvivďaka rozprašovaču je ..
14,90€ Bez DPH:12,42€
Značka: ADEMM Model: FABRIC IMPREGNATION WASH
IMPREGNATION WASH je veľmi pokročilá impregnačný tekutina, ktorá zanecháva ultratenkou neviditeľnú vrstvu, ktorá extrémne odpudzuje vodu. Špičkový výkon, ideálny pre značky Softshell, Gore-Tex ®, DryFit ®, Sympatex ®, CoolMax ®, Thinsulate a zmiešané tkaninyOsvedčená kvalita.• Vytvorí ultratenký och..
8,90€ Bez DPH:7,42€
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)