Menu
Váš košík

Pracie prostriedky a ošetrenie obuvi

Značka: ADEMM Model: FABRIC IMPREGNATION WASH
IMPREGNATION WASH je veľmi pokročilá impregnačný tekutina, ktorá zanecháva ultratenkou neviditeľnú vrstvu, ktorá extrémne odpudzuje vodu. Špičkový výkon, ideálny pre značky Softshell, Gore-Tex ®, DryFit ®, Sympatex ®, CoolMax ®, Thinsulate a zmiešané tkaninyOsvedčená kvalita.• Vytvorí ultratenký och..
8,90€ Bez DPH:7,42€
Značka: TOKO Model: SHOE PROOF & CARE
Impregnačný prostriedok TOKO SHOE PROOF CARE 250mlekologická impregnácia pre športovú, turistickú a voľnočasovú obuv zo zmesi koža/textilchráni vodu a textil voči vodezachováva priedušnosť moderných membránových textílií napr. GORE-TEXpredlžuje životnosť obuvivďaka rozprašovaču je nanášanie ľahké a ..
12,90€ Bez DPH:10,75€
Značka: TOKO Model: textile Wash
Prací prostriedok Toko Eco Textile Wash 250mlEkologický špeciálny prací prostriedok pre kvalitné športové oblečenie a oblečenie na voľný časOptimálne pre priedušné a ďalšie textilné tkaninyobnovuje optimálnu funkčnosť textílií s membránou (napr. GORE-TEX),šetrné a dôkladné čistenie vďaka starostlivo..
10,90€ Bez DPH:9,08€
Značka: SIGAL Model: active outdoor
Impregnácia Sigal, model Active Outdoor  200mlošetrujúca a ochranná zmes so zvýšeným obsahom FC – chemikálií, ktoré obmedzujú prenikanie vlhkosti do štruktúry materiálu, univerzálna ochrana proti vlhkosti a nečistotám, vhodná na membrány typu Gore-tex, Sympatex, na outdoorové vybavenie – b..
6,50€ Bez DPH:5,42€
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)