Menu
Váš košík

Pracie prostriedky a ošetrenie obuvi

Značka: HAVEN Model: haven tech proof
Haven impregnácia TECHPROOF 200mlNeobsahuje chemikálie, takže je šetrná k prírode a k materiálu.ochrana pred lepením nečistôt oblečenie až 10x rýchlejšie schne po daždipriedušnosť ošetreného materiálu nemenízvyšuje odolnosť voči premočeniu chráni pred UV žiarenímjedno nanesenie impregnácie..
14,95€ Bez DPH:12,46€
Značka: HEY Model: HEY BEESWAX
Impregnácia HEY BEESwax 200mlVčelí vosk na impregnáciu a výživu hladkých kožených povrchov. nie je vhodný na semiš a brúsenú kožuudržuje kožu hladkú, pružnú a vodeodolnúpreniká do hĺbky kože a tak predlžuje životnosťnávod na použitie: handričkou naneste na očistenú suchú kožu     ..
6,95€ Bez DPH:5,79€
Značka: SIGAL Model: active outdoor
Impregnácia Sigal, model Active Outdoor  200mlošetrujúca a ochranná zmes so zvýšeným obsahom FC – chemikálií, ktoré obmedzujú prenikanie vlhkosti do štruktúry materiálu, univerzálna ochrana proti vlhkosti a nečistotám, vhodná na membrány typu Gore-tex, Sympatex, na outdoorové vybavenie – b..
5,00€ Bez DPH:4,17€
Značka: TOKO Model: textile Wash
Prací prostriedok Toko Eco Textile Wash 250mlEkologický špeciálny prací prostriedok pre kvalitné športové oblečenie a oblečenie na voľný časOptimálne pre priedušné a ďalšie textilné tkaninyobnovuje optimálnu funkčnosť textílií s membránou (napr. GORE-TEX),šetrné a dôkladné čistenie vďaka starostlivo..
10,90€ Bez DPH:9,08€
Značka: TOKO Model: SHOE PROOF & CARE
Impregnačný prostriedok TOKO SHOE PROOF CARE 250mlekologická impregnácia pre športovú, turistickú a voľnočasovú obuv zo zmesi koža/textilchráni vodu a textil voči vodezachováva priedušnosť moderných membránových textílií napr. GORE-TEXpredlžuje životnosť obuvivďaka rozprašovaču je nanášanie ľahké a ..
9,95€ Bez DPH:8,29€
Značka: TOKO Model: eco proff care
Impregnácia Toko Shoe Proof Care 500 mlekologická impregnácia pre športovú, turistickú a voľnočasovú obuv zo zmesi koža/ textilzabezpečuje odolnosť kože a textílie voči vode a nečistotámšpeciálne zloženie zachováva obuv pružnú ošetruje zvršok obuvipredlžuje životnosť obuvivďaka rozprašovaču je ..
14,90€ Bez DPH:12,42€
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)