Menu
Váš košík

Viazania na bežky

Viazania na bežky

SALOMON Prolink Auto - NNN viazanie na bežky
-25 %
Značka: SALOMON Model: Prolink Auto - NNN
Ľahké bežecké viazanie SALOMON Prolink Auto určené na klasický spôsob bežkovania, na ktoré si jednoducho pripnete topánky pomocou nacvaknutia. Nízky profil zaručuje maximálny prenos energie a mimoriadny cit.CharakteristikaTyp bežeckého viazania : KlasickýSystém viazania : NNNUpínací systém : Automat..
49,90€ 37,50€ Bez DPH:31,25€
Značka: ROTTEFELLA Model: Touring Auto rental
Touring Auto Combi NIS je bežecké viazanie s nízkou hmotnosťou pre rekreačných športovcov. Používanie je jednoduché: zapnete si topánku šliapnutím a uvoľníte mechanizmus stlačením tlačidla lyžiarskou palicou. Viazanie má automatický centrovací systém a širšiu časť pod pätou pre väčšiu stabilitu. Kom..
39,90€ Bez DPH:33,25€
Značka: ROTTEFELLA Model: Touring start
Podrobný popiscenovo dostupné, poloautomatické juniorské viazanie s veľmi jednoduchou obsluhouľahko sa otvára / zatvára aj v rukaviciachviazanie má širšiu časť pod pätou pre väčšiu stabilitu a tvrdosťje ideálny pre začínajúcich a rekreačných lyžiarovpre veľkosť topánky 25-36 EUviazanie je určené na ..
34,95€ Bez DPH:29,13€
Rottefella Basic NNN viazanie
-14 %
Značka: ROTTEFELLA Model: Basic NNN
Rottefella Basic NNN viazanieROTTEFELLA BASIC je rekreačné viazanie s jednoduchým ovládaním, ktoré sa upevňuje na bežky skrutkami. Používanie je jednoduché: zapnete si topánku(NNN) šliapnutím a uvoľníte mechanizmus stlačením tlačidla s lyžiarskou paličkou. Viazanie má širšiu časť pod pätou pre väčši..
34,90€ 29,90€ Bez DPH:24,92€
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)