Menu
Váš košík

Fitness

Značka: BLACKROLL Model: BALL 12
BLACKROLL® loptička s priemerom 12 cm sú optimálnou pomôckou na bodovú samo-masáž rôznych častí tela.- bodové použitie- masáž hlboko uložených svalových skupín- cielená masáž chrbta, šije a oblasti chrbtice alebo Achillovej päty- za účelom zvýšenia pružnosti a výkonnosti muskulatúry- použitie na ste..
12,90€ Bez DPH:10,75€
Značka: MERCO Model: Mini Band Set
Praktická sada piatich odporových gúm s rôznou hrúbkou pre efektívne posilňovanie či rehabilitačné cvičenia. Vrátane sťahovacieho obalu na jednoduchú prepravu a uskladnenie.Buďte fit bez zložitého alebo ťažkého vybavenia. Súprava odporových gúm Merco Mini Band Set je ľahký, efektívny a všestranný po..
8,90€ Bez DPH:7,42€
Značka: HMS Model: HMS WA14
Široký posilňovací valec značky HMS so šírkou až 9 cmAB-CARVER HMS slúži k posilneniu brucha, chrbta, paží, ramien a hrudníku. Tento model je naviac vybavený spätnou pružinou, ktorá pomáha späť do predošlej pozície. Ďalšia špecializácia je tvaro..
23,50€ Bez DPH:19,58€
Model: Komplettset 15m
Slackstar Family Slackline Komplettset je určený pre aktívny oddych v prírode, na záhrade, alebo v mestepopruh široký 5cm napnutý medzi dvomi pevnými bodmi (napr. stromy) je určený na balansovanie, alebo vykonávanie rozličných kúskovbalenie obsahuje 15m dlhý popruh a napínaciu račňumaterial: popruh ..
45,00€ Bez DPH:37,50€
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)