Menu
Váš košík

Horolezectvo

Značka: CAMP Model: Neve 1005514
Cepín vhodný na snehové a ľadovcové túry, tvrdáoceľová čepeľ, mierne zahnutá rukoväť pre dobrýúchop a dobrý výkon pri zasekávaní schodíkov, otvorna karabínu v hlave a špici, asymetrická oceľováhlava sa optimálne zasekáva do snehu, veľkostnenastaviteľné pútko TouringZnačka:CAMP..
64,90€ Bez DPH:54,08€
Značka: CAMP Model: Camp ORBIT LOCK
Nová konštrukcia karabíny Camp Orbit Lock dodáva silu a tuhosť pri zachovaní skutočne užitočnej veľkosti pre široké použitie od kotiev, istenie, až po pripevnenie blokovacích istiacich zariadení s automatickým blokovaním, kde kompakt D funkcia má tendenciu vyhovovať lepšie ako väčšie karabíny v štýl..
29,90€ Bez DPH:24,92€
Ferrata set Black Diamond  IRON CRUISER Via
Top -27 %
Značka: BLACK DIAMOND Model: IRON CRUISER Via 1011559
Ferratový set Black Diamond Iron Cruiser, ktorý vám dodá pocit maximálneho bezpečia pri pohybe na zaistených cestách. Pružný lanyard neprekáža pri výstupe ferratou     nízka hmotnosť     karabíny s automatickým zámkom     nosnosť karabín: pozdĺžne 27 kN, ..
110,00€ 79,95€ Bez DPH:66,63€
Značka: CAMP Model: titan 2127
Extrémne pevná, komfortná a kompletne regulovateľná helma spevnú Hardshell škrupinou. Dlhá životnosť. Ideálne naakékoľvek, tiež intenzívne nasadenie počnúc športovým hobbyhorolezectvom až po profesionálne použitie. Bez skrutiek anitov, ľahká a rýchla demontáž pri čistení alebo výmenevnútorného polst..
49,00€ Bez DPH:40,83€
Značka: BLACK DIAMOND Model: HALF DOME HELMET
Horolezecká prilba HALF DOME HELMETodolná a ľahkápohodlná pri noseníjednoduchý systém nastavenia vďaka jednoručnej obsluheploché prevedenie z polykarbonátu s vnútorným polstrovaním z EPSplochý a prepracovaný uzatvárací systémúchyt na čelovkukomfortný upínací pásik ..
49,95€ Bez DPH:41,63€
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)