Menu
Váš košík

Dámske

Značka: FUN ACTIV Model: felicity FunActiv
Dámske korčule FunActiv Felicity ľadové korčule: rekreačnéprispôsobujú sa tvaru chodidlaanatomická bandážmateriál: PVCsyntetická vlna vo vnútri korčúľ ..
36,00€ Bez DPH:30,00€
Značka: TEMPISH Model: 130000017
Dámske korčule Tempish DREAM greyrekreačné korčuľovanie vonkajší materiál: PVCpotlačvýstelka s vlnoušnurovanie bandáž s pamäťoustupeň únosnosti športového zaťaženia: 2..
39,90€ Bez DPH:33,25€
Značka: TEMPISH Model: Tempish Dream Soft white
Dámske ľadové korčule Tempish Dream Soft whiterekreačné lyžovaniemateriál: PVCnôž: klasickýanatomická bandážmäkšia výstuž..
34,90€ Bez DPH:29,08€
Značka: TEMPISH Model: Tempish North 1300001615
Dámske zimné korčule Tempish Northurčené na rekreačné korčuľovaniezvršok korčule vyrobený z PVC cooldiamantový vzhľad vďaka Pearl Effect úprave v oblasti jazyka anatomická bandážpríjemné teplo pre vaše chodidlo zabezpečuje výstelka z imitovanej kožušinynôž je z leštenej nerezovej ocele..
49,95€ Bez DPH:41,63€
Značka: TEMPISH Model: beauty TEMPISH
Dámske kraso-korčule Tempish BeautyKorčule so zaujímavým dizajnom dreva, určené pre rekreačné a výkonnostné korčuľovanie. prispôsobené tvaru chodidlavnútorná špeciálna stielka kožušina vo vnútri korčúľpri korčuľovaní je zaistené teplo a komfortnôž: uhlíková oceľmateriál: Pvc Structor..
39,00€ Bez DPH:32,50€
Značka: WORKER Model: sibiri 439
Dámske zimné korčule WORKER Sibiri Sú určené pre dievčatá aj dámy Mäkká topánka so zamatovou výstelkou je vyrábaná s využitím moderných technológiíVyrobené, aby pôsobili pri jazde prirodzene a maximálne eliminovala vznik otlakovZvnútra je vybavená kožúškom, ktorý krásne zahreje a naviac zmierňu..
36,90€ Bez DPH:30,75€
Značka: TEMPISH Model: WAVE
Ľadové dámske korčule Tempish DREAM WAVEKlasické dámske korčule DREAM WAVE v novom dizajne určené na rekreačné korčuľovanie.Vonkajší materiál PVC klasik, vnútorná výstelka syntetická vlna príjemná na dotyk, disponujúca dobrými izolačnými vlastnosťami.Tieto nové korčule majú posilnené spojenie medzi ..
38,50€ Bez DPH:32,08€
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)