Menu
Váš košík

Protišmykové mačky

Značka: ICE SPYKES Model: ICE SPYKES MINI
Protišmykové návleky na obuv ICE SPYKES MINIOchranná pomôcka pri namrznutom, klzkom zľadovatenom povrchuNasadzujú sa na prednú časť obuviPripevňujú sa pásikom prevlečeným kovovým očkom + suchý zipsPre ich minimálnu veľkosť a rýchle a ľahké nasadenie na obuv sú praktickou pomôckou do vrecka aj kabelk..
6,90€ Bez DPH:5,75€
Značka: STUF Model: SNOW GRABBER
Protišmykové návleky STUF Snow GrabberOdolné protišmykové hroty na obuv z materiálu Thermoplatelastomers oceľovými hrotmivhodné do -40 ° ideálne na ľad a sneh..
12,95€ Bez DPH:10,79€
Značka: SNOWLINE Model: Chaisen Walk 1010596
Univerzálny model pre každú aplikáciuľahký a Kompaktný iba 280 g / pr. (M)10 mm dlhé hroty pre bezpečnosť naľade a priľnavosť na snehuNajlepší pomer cena / výkon pre všetkytypy cestných, turistických ahorolezeck..
36,95€ Bez DPH:30,79€
Značka: RAPEKS Model: RAPEKS PRO mini
Rapeks PRO sú turistické mačky určené pre horskú turistiku a amatérske horolezectvo. Tieto mačky sú určené hlavne pre mužov s topánkami nad 40 EU s klinom (prehĺbenie pod podrážkou). ideálne pre výstupy a zostupy v mierne strmom teréne pokrytom snehom alebo ľadomĽahké, odolné mačky sú vyrobené z kva..
16,90€ Bez DPH:14,08€
Značka: CAMP Model: CAMP FROST
Kompaktné pevné oceľové horolezecké mačky so 6 hrotmi Vhodné všade tam, kde nie je potrebný kompletný set.rýchlouzatvárací systémšírkovo nastaviteľné na všetky druhy obuvi integrovaný vyhadzovač snehufixácia v strednej časti topánky a v oblasti päty garantuje dobrú stabilitu praktický obalveľko..
49,95€ Bez DPH:41,63€
Značka: CAMP Model: CAMP STALKER UNIVERSAL
Stúpacie mačky Camp Stalker Universal s univerzálnym upínaním na väčšinu turistických topánokPre nastavenie veľkosti nepotrebujete žiadne náradie. Plastové prispôsobivé viazanie sťahované nylónovým popruhom obopne akúkoľvek topánku. Najlepšie riešenie pre nenáročnú vysokohorskú, alebo ľadovcovú turi..
97,50€ Bez DPH:81,25€
Značka: SNOWLINE Model: SNOWLINE Chainsen Pro 1002699
Protišmykové návleky SNOWLINE Chainsen ProProtišmykové hroty pre dobrú priľnavosť k povrchu stabilita na snehu a ľade vďaka 1 cm hrotom z ušľachtilej ocelešpeciálna elastomérová konštrukciaľahké nazutie a vyzutiemateriál: reťaz z ušľachtilej oceleRetiazka + hroty: kalená nehrdzavejúca ocel,Guma..
42,90€ Bez DPH:35,75€
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)