Menu
Váš košík

Impregnácia

Toko Eco Shoe Proof & Care 500ml
Top -17 %
Značka: TOKO Model: Eco Shoe Proof & Care
Kvalitná ekologická impregnácia a starostlivosť o turistickú, športovú a voľnočasovú obuv . Mechanické rozprašovanie, objem 500mlToko Eco Shoe Proof & Care 500ml-vhodný  pre obuv vyrobenú z kože a zo zmesi koža/textil (Gore-Tex®)- intenzívny vyživovací sprej vyrobený podľa najnovších výskum..
18,00€ 14,90€ Bez DPH:12,42€
Značka: TOKO Model: SHOE PROOF & CARE
Impregnačný prostriedok TOKO SHOE PROOF CARE 250mlekologická impregnácia pre športovú, turistickú a voľnočasovú obuv zo zmesi koža/textilchráni vodu a textil voči vodezachováva priedušnosť moderných membránových textílií napr. GORE-TEXpredlžuje životnosť obuvivďaka rozprašovaču je nanášanie ľahké a ..
12,90€ Bez DPH:10,75€
TOKO Eco Textile Proof 500 ml
Top -17 %
Značka: TOKO Model: Eco Textile Proof
Impregnácia TOKO Eco Textile Proof 500 mlintenzívna impregnácia pre športové odevy a pre odevy z funkčných materiálovudržuje a aktivizuje funkcie materiálov GORE-TEX, Sympatex a pod.podporuje funkciu "dýchacích" materiálovobnovuje priedušnosť a funkčnosť moderných membránjednoduchá aplikáciabez hnac..
18,00€ 14,90€ Bez DPH:12,42€
Značka: TOKO Model: leather wax
Intenzívna transparentné starostlivosť pre nadmerne zaťažovanú športová obuv a turistickú obuv z kože.Včelí vosk poskytuje prirodzenú ochranu proti vode a nečistotám,špeciálne prísady zachovávajú pružnosť a odolnosť obuvi,predlžuje životnosť obuvi,jednoduchá aplikácia pomocou hubičkového apliká..
6,90€ Bez DPH:5,75€
Značka: SIGAL Model: active outdoor
Impregnácia Sigal, model Active Outdoor  200mlošetrujúca a ochranná zmes so zvýšeným obsahom FC – chemikálií, ktoré obmedzujú prenikanie vlhkosti do štruktúry materiálu, univerzálna ochrana proti vlhkosti a nečistotám, vhodná na membrány typu Gore-tex, Sympatex, na outdoorové vybavenie – b..
6,50€ Bez DPH:5,42€
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)