Menu
Váš košík

Impregnácia

Značka: HAVEN Model: haven tech proof
Haven impregnácia TECHPROOF 200mlNeobsahuje chemikálie, takže je šetrná k prírode a k materiálu.ochrana pred lepením nečistôt oblečenie až 10x rýchlejšie schne po daždipriedušnosť ošetreného materiálu nemenízvyšuje odolnosť voči premočeniu chráni pred UV žiarenímjedno nanesenie impregnácie..
14,95€ Bez DPH:12,46€
Značka: SIGAL Model: active outdoor
Impregnácia Sigal, model Active Outdoor  200mlošetrujúca a ochranná zmes so zvýšeným obsahom FC – chemikálií, ktoré obmedzujú prenikanie vlhkosti do štruktúry materiálu, univerzálna ochrana proti vlhkosti a nečistotám, vhodná na membrány typu Gore-tex, Sympatex, na outdoorové vybavenie – b..
5,00€ Bez DPH:4,17€
Značka: TOKO Model: leather balm
Intenzívna starostlivosť a impregnácia pre silne namáhanú obuv z hladkej kože- transparentné, na báze včelieho vosku- ponúka prirodzenú ochranu pred prienikom vody a nečistôtvďaka včeliemu vosku- špeciálna účinné látky činí zvršok hebký a ošetrujú ho- zvyšuje životnosť obuvi- jednoduché použitie vďa..
9,90€ Bez DPH:8,25€
Značka: TOKO Model: leather wax
Intenzívna transparentné starostlivosť pre nadmerne zaťažovanú športová obuv a turistickú obuv z kože.Včelí vosk poskytuje prirodzenú ochranu proti vode a nečistotám,špeciálne prísady zachovávajú pružnosť a odolnosť obuvi,predlžuje životnosť obuvi,jednoduchá aplikácia pomocou hubičkového apliká..
6,90€ Bez DPH:5,75€
TOKO Eco Textile Proof 500 ml
Top -17 %
Značka: TOKO Model: Eco Textile Proof
Impregnácia TOKO Eco Textile Proof 500 mlintenzívna impregnácia pre športové odevy a pre odevy z funkčných materiálovudržuje a aktivizuje funkcie materiálov GORE-TEX, Sympatex a pod.podporuje funkciu "dýchacích" materiálovobnovuje priedušnosť a funkčnosť moderných membránjednoduchá aplikáciabez hnac..
18,00€ 14,90€ Bez DPH:12,42€
Značka: TOKO Model: TOKO Eco Shoe Fresh
Osviežujúci sprej TOKO Eco Shoe Fresh 125 mlEkologický sprej šetrný k prírode.Neutralizuje nepríjemné pachyVhodný pre všetky druhy obuviPríjemná vôňa zabezpečuje trvalú sviežosť pri pravidelnom používaníDermatologicky testované..
7,90€ Bez DPH:6,58€
Značka: TOKO Model: SHOE PROOF & CARE
Impregnačný prostriedok TOKO SHOE PROOF CARE 250mlekologická impregnácia pre športovú, turistickú a voľnočasovú obuv zo zmesi koža/textilchráni vodu a textil voči vodezachováva priedušnosť moderných membránových textílií napr. GORE-TEXpredlžuje životnosť obuvivďaka rozprašovaču je nanášanie ľahké a ..
9,95€ Bez DPH:8,29€
Značka: TOKO Model: eco proff care
Impregnácia Toko Shoe Proof Care 500 mlekologická impregnácia pre športovú, turistickú a voľnočasovú obuv zo zmesi koža/ textilzabezpečuje odolnosť kože a textílie voči vode a nečistotámšpeciálne zloženie zachováva obuv pružnú ošetruje zvršok obuvipredlžuje životnosť obuvivďaka rozprašovaču je ..
14,90€ Bez DPH:12,42€
Toko Eco Shoe Proof & Care 500ml
Top -17 %
Značka: TOKO Model: Eco Shoe Proof & Care
Kvalitná ekologická impregnácia a starostlivosť o turistickú, športovú a voľnočasovú obuv . Mechanické rozprašovanie, objem 500mlToko Eco Shoe Proof & Care 500ml-vhodný  pre obuv vyrobenú z kože a zo zmesi koža/textil (Gore-Tex®)- intenzívny vyživovací sprej vyrobený podľa najnovších výskum..
18,00€ 14,90€ Bez DPH:12,42€
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)