Menu
Váš košík

Detské kolieskové korčule HASBRO STRIVE

Detské kolieskové korčule HASBRO STRIVE
Top
Detské kolieskové korčule HASBRO STRIVE
  • Dostupnosť: Skladom
  • Model: HASBRO STRIVE
  • SKU: K927238,K927239
31,90€
Bez DPH: 26,58€

Dostupné možnosti

Kolieskové korčule s grafikou Nerf!

Regulovateľné kolieskové korčule Spokey Strive s grafikou Nerf vykúzli každému dieťaťu úsmev na tvári.

Model Spokey Nerf Strive boli vytvorené špeciálne pre deti, u ktorých nastavíte rýchlo a bezproblémovo potrebnú veľkosť. Trvá to len niekoľko sekúnd. Je to vynikajúce riešenie pre tých, ktorí stále rastú aj pre tých, ktorí majú veľkosť "na rozhraní" (napr. 30/31). Vieme, ako je dôležitá bezpečnosť a pohodlie u deti. Preto si kladieme vysoké požiadavky a vynakladáme všetko úsilie, aby pri výrobe našich produktov boli použité materiály najvyššej kvality. Korčule Spokey sú vyrobené v  súlade s najnovšími trendmi a najmodernejšími farbami.

Skate your own way

Pri výbere korčúľ, venujte zvláštnu pozornosť podvozku. Pri modeli Spokey Strive je podvozok vyrobený z hliníka, ktorý zaručuje dlhú životnosť pri zachovaní veľmi nízkej hmotnosti.

Kolieska sú vyrobené z odolného PU s tvrdosťou 82A, ktorý je optimálny pre rekreačnú jazdu. Ložiská ABEC7 Carbon zaručujú najvyššiu presnosť, dlhú životnosť a zodpovedajúcu rýchlosť jazdy.

Trojitý systém zapínania: šnúrky, suchý zips a dvojitá spona zaručujú nielen optimálne prispôsobenie nohám, ale predovšetkým najvyššiu úroveň bezpečnosti. Spony Strive sú vybavené bezpečnostným systémom, ktorý zabraňuje samovoľnému uvoľneniu spôn - takže si môžete byt istí, že počas jazdy zostane pásik na svojom mieste. Vďaka pohodlnému a spoľahlivému upevňovaciemu systému môžete optimálne prispôsobiť korčule svojim potrebám.

Mäkký vnútrajšok topánky poskytuje komfort počas jazdy.


Jazda #vSpokeyStylu

Vášeň k športu už od útleho veku? Taký je náš ciel. Niet pochýb o tom, že jazda na zimných ci kolieskových korčuliach je jedným z najpopulárnejších a najobľúbenejších športov medzi deťmi. Musíme mat z toho radosti! Pri korčuľovaní totiž pracuje celé telo - k udržaniu rovnováhy, musíte pracovať s nohami aj s rukami, posilníte tak ramená a paže. Posilníte tiež brucho, nohy a zadok. Takže počas korčuľovanie, robíme niečo aj seba a hlavne v dnešnej dobe trávime čas vonku.

Parametre:

regulovateľné 

podvozok: hliník

ložiská: ABEC7 Carbon

kolieska: PU 82A

rozmer koliesok:

64 mm - veľ. 28-32

zapínanie: dvojitá spona s poistkou, suchý zips, šnurovanie

výrobok certifikovaný pri váhe: 60 kg

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie